Kun haluat kanssamme kahville, laita viestiä tai soita Eerolle tai Leenalle!


Eero Mäkitalo
Toimitusjohtaja

Kuluttajakampanjat ja Sähköiset kampanjat

050 5725 202
eero@4dgroup.fi


Emma Pakkanen
Projektipäällikkö

 Digi- ja somemainonnan asiakkaat

044 572 5203
emma@4dgroup.fi


Leena Mangs
Asiakkuuspäällikkö

Yhteiskunnalliset asiakkaat
B2B-asiakkaat

050 3315 110
leena@4dgroup.fi


Annika Merenkari
Digital Planner
040 5065 750
annika@4dgroup.fi


Antti Lundstedt
Hallituksen puheenjohtaja
antti@4dgroup.fi


Brutus
Turvallisuuspäällikkö
woof@4dgroup.fi

TURUSSA

Ruukinkatu 4
20540 Turku
010 2712 440
turku@4dgroup.fi
> Kartta
> Streetview

SALOSSA

Katrineholminkatu 6
24240 Salo
010 2712 440
salo@4dgroup.fi
> Kartta
> Streetview

HELSINGISSÄ

Fredrikinkatu 61 A, 6. krs
00100 Helsinki
010 2712 450
helsinki@4dgroup.fi
> Kartta
> Streetview

LASKUTUSOSOITE

Mainostoimisto Neljä Ulottuvuutta Oy
Y-tunnus 1962051-7
Verkkolaskuosoite 003719620517
Välittäjän tunnus: 003710948874 / OpusCapita Group Oy

REKRYTOINTIYHTEYDENOTOT

Turku: rekry.turku@4dgroup.fi
Helsinki: rekry.helsinki@4dgroup.fi
Salo: rekry.salo@4dgroup.fi

Rekrytointiyhteydenotot ja kyselyt vain sähköpostitse.